Yoga in Wassenaar.

Een kleine, vaste woensdaggroep in Wassenaar, privélessen op afspraak en strandyoga in de zomer. Caroline geeft yogalessen sinds 1999. Beginners zijn welkom.

Waar Caroline lesgeeft

  • WassenaarWoensdaggroep 19:30–20:45 en privéles
  • Wassenaarse SlagStrandyoga op zaterdag, mei t/m augustus
NoordzeeBollenstreek WassenaarwoensdaggroepWassenaarse SlagstrandyogaLeidenVoorschotenOegstgeestNoordwijkNoordwijkerhoutSassenheimLisse

Groepsyoga

Woensdagavond
in Wassenaar.

We beginnen met kruidenthee. Daarna beweging op muziek, adem bij elke houding, en een korte meditatie. Een kleine, vaste groep in de gymzaal van de Bonifaciusschool. Je bepaalt zelf je niveau.

De les is op woensdag van 19:30 tot 20:45, in de gymzaal aan Kloosterland 5, 2242 JS Wassenaar. De lesreeks loopt van september tot en met november 2026, daarna van januari tot en met mei. Neem contact op om een les af te spreken en naar beschikbaarheid te vragen.

Route naar de Bonifaciusschool

Rooster
en tarieven.

Losse groepslesWoensdag 19:30–20:45 · 75 minuten€17
10-strippenkaartGeldig binnen één periode van 12 of 13 lessen€140

Beginners zijn welkom. Neem vooraf contact op met Caroline om mee te doen.

Wat neem
je mee?

Neem je eigen yogamat mee. Matjes, dekens, kussens en bekers zijn niet aanwezig in de zaal. Trek warme, gemakkelijk zittende kleding aan, of neem die mee.

Liever één
op één oefenen?

Eén op één, bij jou thuis, op kantoor, of in Wassenaar. We bouwen samen aan iets dat bij jouw lijf past. Je kunt bijvoorbeeld werken aan houdingen, pranayama, meditatie of een eigen ochtendritueel.

Individuele privéles60 minuten€75
Kennismaking6 privélessen€420
PrivégroepTot 6 deelnemers, 60 minuten€150
WorkshopTot 12 deelnemers€250
Bekijk privé yoga

In de zomer
op het strand.

Zaterdagochtend aan de Wassenaarse Slag. Strandyoga is er in het zomerseizoen, van mei tot en met augustus, van 9:15 tot 10:30. Een les kost €15. Bij regen gaat de les niet door.

Praktische informatie strandyoga

Je docent

Caroline
van den Ende.

Caroline van den Ende, yogadocent sinds 1999

Ik begon met lesgeven in 1999, op fitnessscholen, met de power yoga van Baron Baptiste. Daarna opleiding na opleiding: ashtanga, kundalini, hatha. Elke leraar gaf me iets anders.

Meer over Caroline

Voor je begint

Veelgestelde vragen.

De tarieven, locaties en mogelijkheden om te beginnen. Heb je een vraag over jouw situatie, neem gerust contact op.

Waar zijn de groepslessen in Wassenaar?

De woensdaggroep oefent in de gymzaal van de Bonifaciusschool, Kloosterland 5, 2242 JS Wassenaar, van 19:30 tot 20:45. Een losse les kost €17. Er zijn drie periodes per jaar: september tot en met november, januari tot en met maart en april tot en met juni. Vraag Caroline naar beschikbaarheid.

Wat kost een groepsles yoga?

Een losse groepsles kost €17. Een 10-strippenkaart kost €140 en is geldig binnen één periode. Er zijn drie periodes per jaar: september tot en met november, januari tot en met maart en april tot en met juni. Elke periode heeft 12 of 13 lessen.

Wat neem ik mee naar de groepsles?

Neem je eigen yogamat mee. Matjes, dekens, kussens en bekers zijn niet aanwezig in de zaal. Trek warme, gemakkelijk zittende kleding aan, of neem die mee.

Kan ik beginnen als ik nog nooit yoga heb gedaan?

Ja, beginners zijn welkom. Bij privé yoga leer je in je eigen tempo en kun je al je vragen stellen. Je krijgt aanwijzingen en begeleiding bij de houdingen. Ook in de woensdaggroep bepaal je zelf je niveau.

Wat kost een privé yogales?

Een individuele privé yogales van 60 minuten kost €75. Voor de eerste kennismaking zijn 6 privélessen beschikbaar voor €420. Een privégroep tot 6 deelnemers kost €150, een workshop tot 12 deelnemers €250. Bespreek de locatie en het tarief vooraf met Caroline.

Wanneer is er strandyoga?

Strandyoga is in het zomerseizoen, van mei tot en met augustus, op zaterdagochtend van 9:15 tot 10:30 aan de Wassenaarse Slag. Een les kost €15. Bij regen gaat de les niet door. Vraag Caroline naar de eerstvolgende les en de groepsapp.

Hoe maak ik een afspraak?

Je kunt Caroline van den Ende bellen of een WhatsApp-bericht sturen op 06 2116 5597, of mailen naar smilingspirityoga@gmail.com. Vertel welke les je zoekt en waar je wilt oefenen. Caroline stemt de mogelijkheden met je af.

Je eerste les

Een les die
bij je past.

App, bel of mail. Voor een eerste privéles, de woensdaggroep, of om in de strandapp te komen. Je bent welkom, ook als je nog nooit op een matje hebt gestaan.